Afdeling Waregem : artikel in 't Biesteneirke / Waregem (plaatselijk krantje van de wijk Biest/Waregem waar we yoga beoefenen)

Saturday 1 December 2018

Kennismaking met OK Waregem tekst en foto: Vivianne Landsheere 

Onze vereniging OK Waregem brengt wekelijks mensen samen met en na kanker.  Wij bieden sport en ontspanning aan, op niveau van onze leden, zodat zij zich terug fit voelen, energie krijgen en kunnen genieten. Op dinsdag van 15.30 tot 16.30 uur geven we aqua gym in het Waregemse zwembad De Treffer.  Op woensdag van 13.30 tot 14.30 uur geven we yoga in het SOB De Roose. Yogamatjes zijn ter beschikking. Tijdens schoolvakanties gaan aqua gym en yoga niet door maar bieden we vervangende activiteiten aan zoals massage, stadsbezoek, workshops, bloemschikken, wandeling en nog zo veel meer.  Dit alles met een deugddoende babbel. Onze vereniging staat open voor zowel mannen als vrouwen die geconfronteerd zijn of werden met kanker. Jong of al wat ouder, allen welkom.  Alles mag, niets moet ! Wil je deel uitmaken van onze groep ? Kom dan naar één van onze activiteiten. Je kan contact opnemen via mailadres waregem@samen-na-kanker.be of via de verantwoordelijken 0499 19 41 55 of  0476 28 23 41. Info: www.samen-na-kanker.be
 

 

lees meer

Alle sponsors

© Samen Na Kanker 2024 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement